Depolama

Depolama hizmeti ile ev eşyanızı olası bir durumda sizin yerinize güvenli havadar depolarımızda depoluyoruz ve sizin isteğiniz doğrultusunda gideceği güne kadar muhafaza ediyoruz; bu hizmet için yetkili arkadaşlarımızdan detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Ev Eşyası Olsun Ofis Büro Eşyası Olsun Tüm Eşyalarınızın Sözleşme Dahilinde Muhafazasını Yapan Firmamız Ürünlerinizi Çeşitlerine Göre Ayırarak Uygun Ambalaj Malzemesi İle Ambalajlayarak Paletler Halinde Numaralandırıp Saklanması Yapar.

depolama

Depolama

Eşya Depolama İçin Kesinlikle Depoların Dış Etkenlere Karşı Sigortalı Olması Gerekmektedir.Bu Yüzden De Depomuzda Sürekli Hijyenik Ortam Sağlanmakla Beraber Sürekli Belli Zaman Aralıkları İle Sigortalanmaktadır.Sizlerde Depolama Hizmetlerimizden Faydalanabilirsiniz.

Bizler sizleirn güvenliği için elimiden gelenin fazlasını yapmaya çalışıyoruz. Depolama süresi bittiğinde eğer uzatmak istemezseniz yeni adresinize nakliyat hizmeti alarak sorunsuz ulaşımını sağlıyoruz.

Depolama

Nakliyat sektöründeki tecrübemizin depolama hizmetinde de yansıdığı artan müşteri sayımızdan en güzel şekilde alaşılmakyadır.